EPS

Özellikleri

Uygulama Alanları

PDF Dosyalar

EPS 0507F

Ürün Tanımı

Küresel tanecik yapısına sahip, şişirme ajanı olarak pentan içeren, alev geciktirici katkılı Genleştirilebilir Polistiren.

Proses

EPS 0507F, tek şişirmede 22 kg/m³ ile 33 kg/m³ yoğunluklara genleştirilebilir.

Ön şişirme yapılan ürün, şişirme ajanı tipi, miktarı, ortam ve proses şartlarına bağlı olarak, 5-15 saat siloda dinlendirilmelidir

Enerji tasarrufu, proses verimliliği ve ürün kalitesini sağlamak için optimum proses şartları ile ilgili detaylı bilgiye (buhar basıncı, buharlama süreleri vs.) Teknik Departmanımızdan ulaşabilirsiniz.

Yasal Uyarı

Buradaki bilgiler ürünün sadece bazı uygulamalardaki performanslarını ve özelliklerini içermektedir. Ürünün burada bahsedilen özelliklerinde, ürün tipik olmayan uygulamalar veya üçüncü parti malzemelerle birlikte kullanıldığında farklılıklar olabilir. Ürünün ihtiyaçlarına ve özel amaçlarına uygunluğunun test edilmesi ve onaylanması müşterinin sorumluluğundadır. Müşteri bizden aldığı tüm ürünlerin uygun, güvenli ve yasal olarak kullanımından ve işlenmesinden sorumludur. Yukarıda verilen ürün değerleri sadece bilgilendirme amaçlı olup nihai ürün için ASCHEM’in garanti yükümlülüğü yoktur.