EPS

Özellikleri

Uygulama Alanları

PDF Dosyalar

EPS 1016F

Ürün Tanımı

Küresel tanecik yapısına sahip, şişirme ajanı olarak pentan içeren, alev geciktirici katkılı Genleştirilebilir Polistiren.

Proses

EPS 1016F, tek şişirmede 14 kg/m3 ile 22 kg/m3 yoğunluğa genleştirilebilir, iki ve daha fazla şişirme ile de 10 kg/m3 den daha düşük yoğunluklara ulaşılabilir.

Ön şişirme yapılan ürün, şişirme ajanı tipi, miktarı, ortam ve proses şartlarına bağlı olarak, 8-12 saat siloda dinlendirilmelidir.

Yasal Uyarı

Buradaki bilgiler ürünün sadece bazı uygulamalardaki performanslarını ve özelliklerini içermektedir. Ürünün burada bahsedilen özelliklerinde, ürün tipik olmayan uygulamalar veya üçüncü parti malzemelerle birlikte kullanıldığında farklılıklar olabilir. Ürünün ihtiyaçlarına ve özel amaçlarına uygunluğunun test edilmesi ve onaylanması müşterinin sorumluluğundadır. Müşteri bizden aldığı tüm ürünlerin uygun, güvenli ve yasal olarak kullanımından ve işlenmesinden sorumludur. Yukarıda verilen ürün değerleri sadece bilgilendirme amaçlı olup nihai ürün için ASCHEM’in garanti yükümlülüğü yoktur.